MEIE TEENUSED

SOOJA TOIDU KOJUKANNE


Me teame, kui raske on töö ja pereelu kõrvalt toetada oma abivajajat pereliiget, kes ei ole ise suuteline enese eest hoolitsema. Seepärast oleme tulnud appi ja pakume lisaks muudele toetavatele teenustele sooja toidu kojukannet Pärnu linna eakatele/ vanuritele.

Sooja toitu toome koju 7 päeva nädalas (k.a riigipühadel). Toit varieerub – ühel päeval supp ja magustoit, teisel päeval praad ja keefir/piim.

Ühe lõunasöögi hind on 4.50 €, mis sisaldab pakendamist ja kohale toomist. Kohapeal on lõuna 3.50 €

Sooja toidu tellimiseks helistada MTÜ Pärnu Horisont juhatuse liikmele Alice numbrile 50 18 739 või kojukande spetsialistile Ranno numbrile 591 09 591. Samuti võib küsida infot oma piirkonna sotsiaaltöötaja käest.

 

 • Kas oled juba pikaajaliselt töötu või tunned, et isiklikud probleemid takistavad igapäevatööl käimist? MTÜ Pärnu Horisont pakub Pärnu linna tellimusel töötutele teenust, kelle sotsiaalne võimekus on pikaajalise töötuse tõttu langenud ning kelle konkurentsivõime tööturul on vähenenud.

  Toimetulekule suunatud sotsiaalõppe teenuse osutamise eesmärgiks on tööharjumuse taastamine inimestes, kes on pikemat aega olnud ilma tööta, töövõimeliste inimeste aktiviseerimine, abistamine töö leidmisel, info kogumine abivajaja tööalaste ja sotsiaalsete oskuste kohta ning saadud teabe kasutamine edasise tegevuse planeerimisel.

  Samuti on eesmärgiks toimetulekuõpetuse andmine toimetulekuraskustega inimestele, väiksemas kollektiivis tööalase tegevuse kogemise võimaldamine, abivajaja tööalastest ja sotsiaalsetest oskustest ülevaate saamine ning abivajaja ja (tulevase) töökoha kokkusobivuse väljaselgitamine. Toimetulekule suunatud sotsiaalõppe teenuse osutamine toimub reeglina (igapäevases) töökeskkonnas, individuaalselt või väiksemas grupis. Teenuse saajatele luuakse võimalus tegeleda lihtsamate, erialast kvalifikatsiooni mitte nõudvate töiste tegevustega, vajadusel õpetatakse neile õigeid töövõtteid, kontrollitakse tegevuse kulgu ja resultaati. Võimekamatele abivajajatele luuakse tingimused ka keerukamate, enam oskusi nõudvate tööde tegemiseks.

  Teenuse saamiseks tuleb pöörduda oma piirkonna sotsiaaltöötaja või otse MTÜ Pärnu Horisont juhataja Ilme Seepere poole telefonil 5596 8218.

 • Kui tunned, et elumured löövad pea kohal kokku ja iseenda jõud nendest üle ei käi, siis pöördu meie poole. Olgu probleemiks suhted, sõltuvused, töötus või muud raskused elus, siis proovime üheskoos leida lahendusi.

  Omame MTÜ-na pikaajalist kogemust töötamisel toimetulekuraskustes inimestega. Oleme pakkunud ja pakume siiani erinevaid teenuseid, mis aitavad raskustes inimestel oma igapäevaeluga toime tulla. Näiteks kui tunned, et tahaks väga alkoholi joomist maha jätta, siis oleme õige koht, kus selleks tuge saada. Omame pikaajalist kogemust alko- ja narkosõltlastega tegelemisel. Kui tunned, et peresuhted on sassis ja ise neid lahti harutada ei suuda, siis oleme valmis ühiselt seda tegema.

  Sotsiaalnõustamiseks pöörduda telefoni teel juhataja Ilme Seepere poole numbril 5596 8218.

 • Me teame, kui raske on töö ja pereelu kõrvalt toetada oma abivajajat pereliiget, kes ei ole ise suuteline enese eest hoolitsema. Seepärast oleme tulnud appi ja pakume lisaks muudele toetavatele teenustele sooja toidu kojukannet Pärnu linna eakatele.

  Sooja toitu toome koju 7 päeva nädalas. Toit varieerub – ühel päeval supp ja magustoit, teisel päeval praad ja jook.

  Ühe lõunasöögi hind on 2.50 € , mis sisaldab pakendamist ja kohaletoomist. Kohapeal on lõuna 1.20 €

  Sooja toidu tellimiseks helistada MTÜ Pärnu horisont juhatuse liikmele Ennule numbril 502 2336 või küsida infot oma piirkonna sotsiaaltöötaja käest.

 • Sind ootavad uued seiklused uues elukohas? Samas on puudu keegi, kes sind punktist A punkti B viiks. Saame Sulle lahendusena pakkuda kolimisteenust Pärnu linna piires.

  Kontakttelefon: 502 2336

 • Talv on tulemas, aga Sul ei ole olnud aega mõelda küttepuude peale. Ära muretse, MTÜ Pärnu Horisont toob Sulle puud koju. Pärnu linna piires on tasuta transport.

  Põhiline puu on must lepp.

  40 liitrine kott 30 cm puud 2.50 €